ПРОЕКТИ

Виконані проекти

Грант організаційного розвитку на розробку Стратегії організації та фандрайзингової стратегії. Донор - ІСАР "Єднання", грант 28 000 грн.

- "Літні викрутаси" (2019) - грантер (в рамках міського конкурсу проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю, грант 16570 грн.) у партнерстві з Білоцерківським навчально-виховним об’єднанням «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Білоцерківської міськради Київської області.

- "Нова якість соціальних послуг через впровадження механізму соціального замовлення у Білій Церкві та Київській області" (2018-2019) - партнер. Грантером виступило Товариство дітей-інвалідів та їх батьків «Аюрведа» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні (грант $14750).
       Сайт: Соціальне замовлення Біла Церква

- "Громадський супровід реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016-2020 роки на регіональному рівні" (2017-2018) - регіональний партнер у Київській області. Грантер Всеукраїнська асоціація сприяння самоорганізації населення, грант ПРООН.

- "Відстоювання рівних можливостей для маломобільних жителів Білої Церкви при реформуванні мережі пасажирських перевезень" (2017) - партнер
       Сайт: Інформаційний ресурс для маломобільних громадян

- Проект "Shaggy" (Кудлатий) - партнер. Грантер Fundacja Rodzinnych Domów Pomocy «Wiek+» (Poland), за підтримки Програми ЄС Erazmus+, €12800.


"До гармонії в житті через мистецтво" (2010) - партнер. Грантер Білоцерківське Товариство дітей-інвалідів та їх батьків «Аюрведа» за підтримки Посольства Королевства Норвегія в Україні та за участі музиканта, культуролога, режисера, музичного експерта Нобелівського концерту Михаїла Казініка. Грант 75010 грн.- "Польсько-український центр громадської освіти у Красніку" - осередок у Київській, Чернігівській та Черкаській областях, 2006-2008. Грант Королівства Норвегія у формі дофінансування за Норвезьким фінансовим механізмом. 

Перспективні проекти

- Впровадження інноваційних технічних і технологічних рішень задля економічної та енергетичної незалежності територіальної громади

- Нові правила розробки і впровадження місцевих бюджетних програм

- Розробка сучасних підходів до формування місцевих культурних політик задля сталого розвитку об'єднаних громад

- Створення і апробування у 3 пілотних громадах інноваційної Методики соціальної діагностики з використанням сучасних ІТ-технологій

- Створення інноваційної Моделі громадського моніторингу діяльності місцевої влади

Створення моделі механізму бюджетної підтримки суспільно значущих ініціатив як інструменту відбору і практичного навчання ефективних громадських лідерів, а також міжсекторної співпраці  та солідарної відповідальності влади, бізнесу і громадськості за стан справ і розвиток громад.

Немає коментарів:

Дописати коментар